Sts. Peter and Paul Ukrainian Orthodox Mission

   UOC of USA - Ecumenical Patriarchate of Constantinople

Місійна Церква Свв. Апостолів Петра і Павла

Українська Православна Церква в США  Константинопольський Патріархат

 

IC

XC

NI

KA

Sts. Peter and Paul

Eng

 

Головна

Про нас

Контакт

Як Доїхати

Фотографії

Відео

Духовні Статті

Поминання за Здоров’я

Поминання  за Померлих

Молитви на різні потреби

Привітання

 

Духовна Музика

Катехизис

                             Молитва оптинських старців

Господи, дай мені з душевним спокоєм зустріти все, що принесе мені прийдешній день. Дай мені цілком віддатися волі Твоїй святій. В усякий час цього дня в усьому настав і підтримай мене. Які б я не одержав звістки протягом дня, навчи мене прийняти їх зі спокійною душею і твердим впевненням, що на все свята воля Твоя. В усіх словах і справах моїх керуй моїми думками і почуттями. В усіх несподіваних випадках не дай мені забути, що все послано Тобою. Навчи мене прямо й розумно обходитися з кожною людиною, нікого не соромлячи й не засмучуючи. Отче, дай мені сили знести втому прийдешнього дня і всі події сьогодення. Керуй моєю волею і навчи мене молитися, вірити, надіятися, терпіти, прощати і любити. Амінь.

Ікона Оптинських Старців

              Молитва до Свв. Апостолів Петра і Павла

О, преславні апостоли Петре і Павле, ви душі за Христа віддали і кров’ю вашою пасовище Його удобрили! Почуйте дітей ваших молитви і зітхання, що з серцем сокрушеним нині вам приносяться. Ось бо ми беззаконнями затьмарились і через це бідами, наче хмарами, покрилися, на єлей доброго життя зубожіли сильно і не можемо противитися вовкам хижим, які зухвало намагаються розкрадати спадок Божий. О сильні! Понесіть неміч нашу, не відлучайтеся духом від нас, щоб не відлучились ми від любові Божої, але твердим заступництвом вашим захистіть, щоб помилував Господь усіх нас, молитов ваших ради, щоб знищив рукописання безмірних гріхів наших і сподобив зі всіма святими блаженного Царства і весілля Агнця Свого, Йому ж честь і слава, і подяка і поклоніння навіки-віків.                                               Амінь.

Більше молитов ви можете знайти на сторінці під назвою :

                  Молитви на різні потреби

Ласкаво просимо на веб-сайт Української Православної Місійної Церкви Святих Апостолів Петра і Павла під омофором Вселенського Константинопольського Патріархату.

Місійна Церква Свв. Апостолів Петра і Павла знаходиться на красивому південному березі Вест Айслип, Лонг-Айленда:

64 Higbie Lane,

West Islip, NY 11795

 

Божественна Літургія проводиться щонеділі о 9:30 годині ранку.